کالایاب
اخبار طلا و سکه
 • قیمت طلا، دلار، سکه و ارز در بازار دوشنبه ۹۸/۰۱/۲۶

  قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۸۵۵ هزار تومان و قیمت طلای ۱۸عیار هم ۴۴۴ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

  امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با افزایش نسبت به آخرین قیمت‌های روز قبل در قیمت ۴ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان معامله می‌شود.

  در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۴۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۹۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۴۹ هزار تومان فروخته می‌شود.
       سکه تمام‌بهار آزادی  4 میلیون و 855 هزار تومان
        سکه طرح قدیم  4 میلیون و 695 هزار تومان
        نیم‌سکه بهار آزادی  2 میلیون و 648 هزار تومان
        ربع‌سکه بهار آزادی   یک میلیون و 699 هزار تومان
       سکه‌گرمی   949 هزار تومان
  قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۴۴ هزار و ۲۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، هر مثقال طلا نیز با قیمت یک میلیون و ۹۲۴ هزار تومان در بازار تهران معامله می‌شود. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۲۸۶.۴ دلار معامله می‌شود.
        قیمت  هر  گرم   طلای 18   عیار  444 هزار و 200 تومان
        قیمت  هر  گرم   طلای  24   عیار 592 هزار و 200 تومان
         قیمت  هر  مثقال   طلا  یک میلیون و 924 هزار تومان
         قیمت   اونس   طلا   1286.4 دلار
  صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۱۹۰ تومان افزایش نسبت به آخرین قیمت‌های روز قبل ۱۳ هزار و ۶۹۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۳ هزار و ۵۹۰ تومان خریداری می‌کنند.
        قیمت  دلار   13 هزار و 690 تومان
        قیمت  یورو 15 هزار و 690 تومان
        قیمت درهم  3 هزار و 728 تومان
         قیمت   پوند انگلیس  17 هزار و 935 تومان
  برهمین‌اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۶۹۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۵۹۰ تومان است. قیمت فروش یورو نسبت به آخرین قیمت‌های روز قبل ۳۹۰ تومان افزایش یافته است.