بخش " اخبار و تحلیل ها " شامل چه بخشها و چه نوع محتوایی است ؟

بخش اخبار سایت خود به 2 قسمت کلی تقسیم می شود: اخبار و تحلیل های تخصصی و اخبار و تحلیل های اقتصادی.

در بخش اخبار و تحلیل های تخصصی، خبرها، گزارشات، تحلیل ها و مطالب مربوط به بازار طلا و سکه و بازار ارز و دلار و موارد مرتبط ارائه می گردد.

در بخش اخبار و تحلیل های اقتصادی، اخبار، گزارشات، یادداشت ها و مطالب تحلیلی مربوط به دیگر بخش های اقتصادی اعم از نفت و انرژی، بورس، مسکن و عمران، خودرو، بانک و بیمه، تولید و تجارت، اخبار قیمت ها و اخبار عمومی اقتصادی پوشش داده می شود.

بخش اخبار و تحلیل ها در چه بخش هایی از سایت موجود و در دسترس می باشد؟

برای دستیابی به این بخش سه راه اصلی وجود دارد: 

1. از طریق منوی اصلی سایت / منوی اخبار و تحلیل ها.

2. از صفحه اصلی سایت و نیم صفحه پایین که در آن دو ستون اصلی در مجاور یکدیگر قرار گرفته اند و نمایش دهنده آخرین عناوین خبری هر یک از بخش ها هستند.

3. از ستون کناری در صفحات داخلی سایت.

در بخش اخبار و تحلیل ها، پس از مطالعه یک خبر، چطور می توانم به فهرست خبرها برگردم؟

در ذیل تمام خبرها 2 گزینه بزرگ به رنگ نارنجی وجود دارد که یکی برای بازگشت به صفحه نخست و دیگری برای بازگشت به فهرست مطالب همان بخش می باشند.

مطالب بخش دیده بان در زمینه چیست؟

مطالب بخش دیده بان، مجموعه گفت و گو ها و یادداشت های جناب آقای محمد کشتی آرای، ریاست محترم اتحادیه طلا و جواهر تهران و اتحادیه کشوری طلا و جواهر و پژوهشگر و کارشناس ارشد طلا و جواهرات و سنگ های گران بهاست. ایشان علاوه بر مسئولیت صنف طلا و جواهر در سراسر کشور، از چهره های محبوب، مردمی و مورد اقبال گسترده رسانه ها می باشند و مطالب و گفت و گوهای ایشان از سال ها پیش تا حال حاضر، همواره مورد توجه ویژه و گسترده عموم علاقه مندان و فعالان بازار طلا و جواهر بوده است لذا مجموعه این مطالب برای استفاده مجدد کاربران در بخش دیده بان گردآوری می گردد.

بخش NEWS چیست و به چه موضوعاتی می پردازد؟

بخش News شامل اخبار، تحلیل ها و گزارشات بازار جهانی طلا، فلزات گرانبها، نفت و انرژی، بازارهای جهانی، بورس های جهانی و به طور کلی بازارهای پولی و مالی به زبان انگلیسی است. خبرهای انگلیسی در سرفصل های Gold، Silver، Platinum، Oil، Commodities، Precious Metal، Stock Markets، Base Metal، Mining ارائه می شوند.

منابع بخش NEWS چیست؟ و مطالب این بخش در چه ساعاتی بروز رسانی می شود؟

در این بخش مجموعه کاملی از رسانه های معتبر بین المللی اعم از خبرگزاری ها، روزنامه ها و دیگر منابع  به طور لحظه ای خوانش و اخبار آنها گردآوری و عرضه می شود. خبرهای این بخش به شکل لحظه ای آپدیت می شود و به طور میانگین هر دقیقه 3 تا 5 خبر به آن اضافه می گردد. 

آیا امکان بازنشر اخبار در شبکه های اجتماعی وجود دارد؟ چگونه؟

بله، این امکان برای تمام صفحات سایت پیش بینی شده است. برای این منظور باید از ابزارک کناری سایت کمک بگیرید که در سمت چپ سایت گنجانده شده است. آخرین گزینه از این ابزارک، همان گونه که در شکل زیر مشخص شده مربوط به بازنشر مطالب، محتوا، جداول،نمودارها و به طور کلی صفحات سایت در شبکه های اجتماعی می باشد.