سامانه گفت و گو چیست؟

سامانه گفت و گو به منظور فراهم ساختن بستری برای گفت و گو و هم اندیشی بین کاربران سایت پیرامون موضوعات مهم اقتصادی، سرمایه گذاری، پیش بینی بازارها، ارائه نقطه نظرات تحلیلی و به اشتراک گذاری تجارب و دانش کاربران تهیه و تدارک دیده شده است. در فرآیند ایجاد این ابزار تلاش بر آن بوده است که سادگی، سهولت، سرعت و دسترسی هر چه گسترده تر کاربران محترم مد نظر قرار داده شود.

نحوه عملکرد سامانه گفت و گو چگونه است؟

سامانه گفت و گو از 2 بخش تشکیل شده است نخست بخش پنل گفت و گو که روی سایت استقرار یافته است و کاربران از طریق آن قادر به شرکت در گفت و گوها هستند. بخش دوم هم گروه تلگرام است که در اپلیکیشن پیام رسان تلگرام در دسترس می باشد. این دو بخش به یکدیگر متصل و یکپارچه می باشند به این معنا که کاربران از هر دو سمت قادر به شرکت در گفت و گو ها و خواندن و ارسال پیام می باشند و هیچ تفاوتی بین این آنها وجود ندارد.

برای شرکت در گفت و گوها الزاما باید وارد سامانه شد؟

بله الزامی است. برای این مهم باید از طریق یکی از سه گزینه زیر اقدام نمایید :

1. حساب کاربری در گوگل

2. حساب کاربری در فیس بوک

3. حساب کاربری در تلگرام 

گفتنی است که مطالعه گفت و گوها چنین الزامی ندارد و کلیه کاربران محترم می توانند از طریق پنل گفت و گوی وب سایت، بدون نیاز به لاگین، اقدام به مطالعه نظرات و مباحث مطروحه نمایند.

چه محدودیت هایی در سامانه وجود دارد؟

به طور کلی سامانه تا حد ممکن فاقد هرنوع محدودیتی طراحی شده است فرضا محدودیتی در تعداد پیام های ارسالی هر کاربر وجود ندارد و هر یک از عزیزان به هر میزان که تمایل و اشتیاق داشته باشند می توانند در گفت و گوها مشارکت نمایند و ....... تنها محدودیت فعلی، محدودیت تعداد اعضای گروه در تلگرام است که دارای سقف 5000 عضو می باشد و لذا گروه با این تعداد عضو تکمیل گردیده و قادر به پذیرش عضو جدید نخواهد بود.

در وب سایت، پنل چت از کدام نقاط در دسترس است؟

در ویوو دسکتاپ (نمایشگر رایانه های عمومی): از طریق آیکن گفت و گو که در سمت چپ تمام صفحات وب سایت موجود است و با فشردن آن پنل گفت و گو گشوده خواهد شد.

در ویوو موبایلی: از طریق دکمه نارنجی رنگی که در بالای صفحه موجود است.

قوانین و مقررات فعالیت در گروه چیست؟

1) حفظ شان و احترام مجموعه و کلیه اعضا و کاربران الزامی می باشد.
۲) ارسال مطالب و ایجاد مباحث در چارچوب موضوعی سایت یعنی بازارهای طلا، سکه، ارز و در نگاهی فراتر بازارهای معاملاتی، بورس و فرصت های سرمایه گذاری مجاز می باشد.
3) نظرات تحلیلی و اقتصادی حتی الامکان توسط کارشناسان و در کلیه موارد باید بدون تعصب معاملاتی و فارغ از قصد جهت دهی به بازارها و معامله گران ارائه شود.
4) مطالب مطروحه می باید بر پایه مستندات و دلایل عینی و علمی بوده و طرح مدعیات بدون ارائه دلایل منطقی و متعارف مجاز نمی باشد.
5) طرح هر گونه بحث غیر اقتصادی، سیاسی، جناحی و موضوعاتی که له و علیه شخص یا گروهی تلقی شود غیر مجاز است.
6) هر گونه معامله یا توافق یا فعالیتی که شامل تعاریف خرید و فروش و یا معامله طلا و ارز و سایر کالاها شود اکیدا ممنوع می باشد.
7) درج تبلیغ یا لینک کانال یا گروه های تلگرامی اکیدا ممنوع می باشد.