نمایشگاه برترین های هنر و صنعت طلا و جواهر چیست؟

نمایشگاه برترین های هنر و صنعت طلا و جواهر به مجموعه ای از خدمات و امکانات گفته می شود که در قالب یک پکیج (مجموعه ای از موارد) در فضای مجازی و با هدف توسعه و اعتلای صنعت طلا و جواهر و معرفی توانمندی های تولیدکنندگان و صنعت گران ایرانی، در اختیار تعداد محدودی از برترین و پیشروترین تولیدکنندگان طلا، جواهر و نقره قرار می گیرد.

نمایشگاه مجازی چیست ؟

از آنجایی که وب سایت اتحادیه روزانه پذیرای بیش از چند صد هزار مخاطب تخصصی و عمومی می باشد و مرجع رسمی امور مربوط به صنف طلا، جواهر، نقره و سکه محسوب می شود می توان از آن به عنوان بستر مناسبی جهت نمایش مصنوعات برجسته تولیدکنندگان داخلی بهره جست لذا یکی از کلیدی ترین بخش های این وب سایت به نمایشگاهی مجازی اختصاص یافته است که در این بخش، به تمامی تولیدکنندگان حاضر صفحه ای اختصاص داده می شود. در صفحات هر تولیدکننده، تصاویر مصنوعات تولیدی وی همراه با توضیحات مربوطه ارائه می شوند. علاوه بر آن هر تولیدکننده به همراه سوابق، توانمندی ها و تجاربش به طور کامل معرفی می گردند.

کارکرد و مزایای نمایشگاه مجازی برای تولیدکنندگان چیست؟

از بعد تجاری و اقتصادی، این طرح می کوشد با استفاده از سرویس های مختلفی که داخل آن گنجانده شده، مشتریان بیشتری را به سوی تولیدکنندگان شایسته ایرانی هدایت کند که این مهم شامل بنکداران، گالری ها و فروشندگان طلا و جواهر سراسر کشور و در سطحی وسیع تر، کلیه مصرف کنندگان طلا و جواهر و عموم هموطنان می باشد به تعبیری طرح مذکور با هدف حمایت هر چه بیشتر از قشر تولیدکننده و توسعه بازار فروش آنها تدوین گردیده است.

همچنین نمایشگاه دائمی برترین های طلا و حواهر محلی است برای نمایش توانمندی ها، تخصص و دانش روز تولیدکنندگان ایرانی و ارزش و ظرافت هنری مصنوعات تولید داخل، که پر واضح است هر چه در این راه اقدامات وسیع تری صورت بگیرد منافع و بازخوردهای مثبت آن متوجه کل تولیدکنندگان و اعضای این صنف و صنعت خواهد بود.

مخاطبان نمایشگاه مجازی چه کسانی هستند و نحوه اطلاع رسانی به آنها چگونه است؟

این پروژه با هدف سرویس دهی به 2 گروه بازدیدکننده متفاوت طراحی شده است لذا نحوه اطلاع رسانی به هر گروه هم متفاوت خواهد بود. این 2 گروه عبارتند از :

A. همکاران صنف طلا، جواهر، نقره و سکه اعم از همکاران بنکدار، گالری داران، جواهرفروشان، طلافروشان، کیفی ها، مخراج کاران و .... که روش های اطلاع رسانی به این بخش عبارتند از :

1. ایجاد بخش مربوطه در  وب سایت و اطلاع رسانی اخبار و امکانات بخش نمایشگاه مجازی از همین طریق

2. ارسال پیامک و  توزیع بروشورهای تخصصی بین واحدهای صنفی در سطح تهران و سایر شهرهای کشور

B. عموم هموطنان، خریداران و مصرف کنندگان طلا، جواهر و نقره که روش های اطلاع رسانی به این بخش عبارتند از :

1. ایجاد بخش نمایشگاه و درج تبلیغ و ارائه توضیحات در وب سایت اتحادیه

2. توزیع بروشورهای معرفی در مجتمع های تجاری و مراکز فروش معتبر

آیا اختصاص صفحه در نمایشگاه و سایر خدمات آن رایگان می باشد؟

بله، کاملا رایگان می باشند.

چگونه می توانم در نمایشگاه ثبت نام کنم؟

شما می توانید از طریق فرم ثبت نام در نمایشگاه نسبت به تکمیل فرم و ثبت نام اقدام نمایید متعاقب آن از گروه اجرایی با شما تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت اختصاص صفحه و درج اطلاعات و محصولات شما صورت خواهد پذیرفت.