راهنما

لطفا پیش از تماس، پرسش خود را در راهنمای سایت با استفاده از جستجوی زیر ارزیابی نمایید :

تماس با ما

پنل گفت و گوی آنلاین /     برای ارتباط و گفت و گو با ما، در وهله نخست شما می توانید از پنل گفت و گوی آنلاین  استفاده کنید که در سمت راست و پایین همین صفحه گنجانده شده است. همکاران ما در بخش پشتیبانی به صورت آنلاین و در عموم ساعات روز  پاسخ گوی شما خواهند بود.
پشتیبانی تلگرام  /      ممکن است شما مایل باشید که از طریق پیام رسان تلگرام با ما در ارتباط بوده و از این طریق با گروه پشتیبانی تماس برقرار کنید. برای این منظور می توانید از ربات پشتیبانی تلگرام استفاده بفرمایید. همکاران ما همچون پنل گفت و گوی آنلاین، در تلگرام نیز، پاسخ گوی  شما در طول روز خواهند بود. 
  • تماس صوتی تحت وب  /      برای سهولت هر چه  بیشتر ارتباط با کاربران، روش دیگری تدارک دیده شده که می تواند جایگزینی برای تماس های تلفنی رایج تلقی گردد و آن استفاده از تماس صوتی تحت وب است. برای استفاده از این امکان کافی است تا بر  لینک حاضر کلیک نمایید تا به شکل خودکار تماس صوتی شما با گروه پشتیبانی برقرار گردد و مشابه تماس های تلفنی معمول شروع به صحبت نماید. گفتنی است که این روش واجد هیچ گونه هزینه ای برای کاربران محترم نمی باشد.
ایمیل /      اگر قصد ارسال ایمیل دارید می توانید از نشانی های زیر برای این منظور استفاده بفرمایید: 
تلفن ها /      اگر هیچ کدام از موارد قبل برای شما امکان پذیر نبود یا شیوه دیگری را ترجیح می دهید  می توانید با شماره های تماسی که ذیلا اعلام گردیده است با ما از طریق تلفن در ارتباط باشید. 

تلفن

28426488 - 28428833

فکس

28422983

فرم الکترونیکی ارتباط با ما